Ogres muzejs aicina iedzīvotājus dalīties ar 1960.-1980. gados tapušiem pilsētas attēliem

Pievienoja: 
Valters Grīviņš, 02.11.2016

Ogres Vēstures un mākslas muzejs aicina Ogres iedzīvotājus un bijušos ogrēniešus palīdzēt papildināt muzeja krājumu ar diapozitīviem un fotogrāfijām. Muzejam būtu noderīgi 1960.-1980. gados uzņemti diapozitīvi ar Ogres ielu skatiem, ēkām, ainavām, sabiedriskiem notikumiem Ogrē, kā arī privātiem notikumiem, kuros redzami Ogres pilsētas namu ārskati vai iekšskati.

Esam īpaši ieinteresēti diapozitīvos, kuros fiksēta Mālkalnes apkaime (nenojauktās un nojauktās pirmskara ēkas šajā apkārtnē, Ļebiņas upīte un tās iesprostošana caurulēs, daudzdzīvokļu apbūve un tās celtniecība, Mālkalnes tirdzniecības centrs un restorāns "Zilie kalni" u.c. objekti). Noderīgi būtu arī diapozitīvu apraksti, taču, ja tādu nav, tie tiks sagatavoti sadarbībā ar muzeja darbiniekiem.

Diapozitīvus iespējams gan atdot muzejam glabāšanā, gan iesniegt tikai digitalizācijai (kopēšanai), pēc kuras tie tiks atdoti atpakaļ īpašniekam. Ja nepieciešams, Jūsu ērtībai diapozitīvu apskati un kopēšanu varam veikt arī Jūsu dzīvesvietā.

Tuvākas ziņas, zvanot pa tel. 65022259, mob. tel. 25926944, Agrai Vāverei vai rakstot uz e- pastu: [email protected]

Ogres Vēstures un mākslas muzeja
galvenā krājuma glabātāja Agra Vāvere

Reklāma