Apmeklētāju iedrošināšanai Liepājas muzejs rīko modes performanci

Pievienoja: 
Valters Grīviņš, 20.05.2020

Liepājas muzeja publicitātes foto.

No 20. maija līdz 24. maijam Liepājas muzejs Kūrmājas prospektā 16/18 sadarbībā ar iecienīto modes salonu “Inka Stils” rīko īpašu performanci, lai iedrošinātu apmeklētājus atkal klātienē baudīt mākslu un izzināt vēsturi.

Pēc pagājušās nedēļas novērojumiem cilvēki, attopoties no krīzes situācijas, visai piesardzīgi apmeklē sabiedriskās vietas un kultūras iestādes,  tostarp arī muzeju.

Taču iepriekš maijs vienmēr kā Latvijas, tā ārvalstu muzejos ir bijis īpašs mēnesis. Šajā laikā muzejus parasti piepilda starptautiskās “Muzeju nakts” akcijas aktivitāšu baudītāji un dalībnieki, bet muzeju nozarē atzīmē profesionālos svētkus, pasniedzot balvas par sasniegumiem muzeja darbā.

Lai kliedētu klusuma sajūtu, Liepājas muzejs sadarbībā ar modes salonu “Inka Stils” īpašā performancē radīs ilūziju par bezrūpīgo laiku, piepildot muzeju ar manekeniem, kas būs ģērbti mūsdienu modes salona “Inka Stils” apģērbos.

Turklāt katrs no izstādītajiem tērpiem būs pieejams iegādei, tādējādi arī atbalstot vietējo uzņēmumu sarežģītajā pēckrīzes periodā.

Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes 
"Liepājas muzejs" 

sabiedrisko attiecību speciāliste
Ilze Skangale

Reklāma