Gulbenes muzejs aicina uz lekciju “Nauda Latvijā un tās vērtība kopš 20.gadsimta sākuma. Ko varam mācīties no pagātnes?”

Pievienoja: 
Valters Grīviņš, 22.02.2023

Gulbenes muzejs aicina visus interesentus uz lekciju “Nauda Latvijā un tās vērtība kopš 20.gadsimta sākuma. Ko varam mācīties no pagātnes?”. Lekciju vadīs vēsturnieks, Vidzemes Augstskolas asociētais profesors Gatis Krūmiņš. Lekcija norisināsies 9. martā no plkst. 14:00 līdz plkst. 15:00 Gulbenes novada vēstures un mākslas muzeja Klētī, Klēts ielā 4.

Gatis Krūmiņš ir grāmatu “Latvijas tautsaimniecības vēsture”, “Ieskats Latvijas vēstures svarīgākajos notikumos” sastādītājs, “Latvijas Republikas dibinātāji un atjaunotāji” līdzautors un zinātniskais redaktors. Zinātnisku un populārzinātnisku publikāciju autors, starpdisciplināru projektu iniciators un vadītājs. Pētījis vēstures materiālus Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Vācijas un citu valstu arhīvos, ekonomisko vēsturi, lauksaimniecības politiku. Biežs viesis un raidījumu dalībnieks Latvijas televīzijā un radio. Talantīgs, aizrautīgs, radošs pētnieks, interesants lektors, kurš labprāt atbild uz klausītāju jautājumiem, diskutē par dažādām vēstures tēmām.

Vairāk informācijas m.t. 26128984, e-pasts: [email protected]

Reklāma