Kuldīgas muzejnieki dosies ekspedīcijā uz Turlavas pagastu

Turlavas pagasts. Ziemeļu brīvciems. 1950.gadi. Avots: zudusilatvija.lv

No 8. līdz 20.jūnijam muzeja darbinieki dosies ekspedīcijā uz Turlavas pagastu, lai vāktu materiālus par pagasta vēsturi.

Pirms 29. gadiem  muzeja darbinieki  jau veica vēstures liecību vākšanu toreizējā Turlavas ciemā. Šodien esam priecīgi par toreiz bagātīgi savākto materiālu klāstu. Droši vien iegriezīsimies arī pie Jums un būsim priecīgi, ja Jūs atminēsieties un varēsiet pastāstīt par notikumiem  sava pagasta  un dzimtas vēsturē. Lielāku uzmanību gribam pievērst laika periodam pēc Otrā pasaules kara, Atmodas laikam, pagasta reformām, kuras risinājušās pēc 1990. gada. Gribam uzzināt ar ko nodarbojas un kur strādā ļaudis šodien.

Lūdzam Jūs būt atsaucīgiem un pārskatīt, kādi dokumenti ir Jūsu rīcībā, kuri Jums vairs nav vajadzīgi, tāpat dažādi priekšmeti, kurus Jūs mājās vairs nelietojat, bet kas raksturo savu laiku, darinātājus un lietotājus, senas fotogrāfijas par agrāko laiku un mūsdienām. Interesēsimies par skolu vēsturi un kultūras dzīvi pagastā.

Ja gadījumā Jūsu mājās neiegriežamies, bet Jūsu rīcībā ir materiāli pagasta vēstures izzināšanai - dodiet ziņu uz telefona nr. 28448749 vai muzejā.

Cerot uz sadarbību!

Ekspedīcijas vadītāja Ingrīda Pole         

Avots:

kuldigasmuzejs.lv