Notiek Carnikavas novadpētniecības centra paplašināšana un labiekārtošana

Pievienoja: 
Valters Grīviņš, 29.07.2019

Carnikavas Novadpētniecības centrā pilnā sparā norisinās būvdarbi. Centrs tiek papildināts ar saimniecības ēku, kura ir plānota eksponātu izvietošanai un krājuma telpas izveidei. Tiks uzbūvēta arī nojume Novadpētniecības centra teritorijā izvietotā izskalota kuģa vraka eksponēšanai. Pārbūves darbu rezultātā paredzēts noasfaltēt automašīnu stāvvietu, nograntēt esošos celiņus un izveidot slipu laivu ielaišanai un izvilkšanai no Gaujas. Līdz šim brīdim ir ielikti pamati un sākta būvju sienu koka konstrukciju būvniecība.

Būvlaukums ierīkots un iežogots teritorijas austrumu pusē, netraucējot Novadpētniecības centra ikdienas darbam un apmeklētāju sagaidīšanai. Centrs strādā gan brīvdienās, gan darbadienās, izņemot pirmdienu un otrdienu.

Novadpētniecības centra pārbūve notiek projekta Eiropas Savienības fondu darbības programmas SAM 5.5.1. “Saglabāt, aizsargāt un attīstīt nozīmīgu kultūras un dabas mantojumu, kā arī attīstīt ar to saistītos pakalpojumus” ietvaros, saņemot Eiropas Reģionālā attīstības fonda līdzfinansējumu.

Foto: Ilze Cerbule

Avots: 

Carnikavas novadpētniecības centra facebook.com lapa

Reklāma